O FIRMIE

Dowiedz się czego ludzie chcą, pragną i pomóż im to osiągnąć...

Jeśli szukasz mieszkania lub domu , chcesz sprzedać lub wynająć....

Jeżeli nie wiesz jak to zrobić... Nie wiesz jaka cena będzie najlepsza...Gdzie szukać ofert... Jak ocenić wiarygodność kontrahenta?

Boisz się, że ktoś może Cię oszukać? Nie potrafisz dobrze zadbać o interes Twojej rodziny lub firmy? Jeśli boisz się, że podpiszesz złą umowę?

ZAUFAJ NAM, powierz swoje problemy specjalistom, to nasza praca, zrobimy to dobrze. Zajmujemy się obsługą transakcji sprzedaży i wynajmu od kilku lat. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy do NAS wracają. Zaoszczędzisz w ten sposób czas, który możesz spędzić ze swoją Rodziną lub możesz przeznaczyć na realizację własnych marzeń. WARTO NAS WYBRAĆ, ponieważ jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Posługujemy się wypracowanymi i sprawdzonymi metodami i technikami działania. Jesteśmy skuteczni. Jesteśmy z Tobą do końca transakcji. 

OFERUJEMY profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa: -obsługę transakcji sprzedaży i kupna mieszkań, domów, lokali, biur, hal magazynowych i produkcyjnych, oraz działek i gruntów; -usługi doradztwa inwestycyjnego w zakresie rynku nieruchomości, -pomoc w uzyskaniu dostępu do finansowania zakupu nieruchomości (KREDYT), zarówno nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych.

GWARANTUJEMY bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne doradztwo, opiekę nad klientem od początku do końca transakcji, udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu. 

NASZYM GŁÓWNYM CELEM jest indywidualne i profesjonalne podejście do każdego naszego klienta, służenie mu pomocą w realizacji transakcji, załatwienie dla niego wszelkich formalności związanych z obrotem nieruchomościami na rynku.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Małgorzata Anna Nowakowska nr licencji 16249. 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY