O FIRMIE

Dowiedz się czego ludzie chcą, pragną i pomóż im to osiągnąć...a będą szczęśliwi :)"NAJLEPSI ROBIĄ ZWYKŁE RZECZY LEPIEJ...."

MAŁGORZATA ANNA NOWAKOWSKA  - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 16249.  Skończyła studia podyplomowe tematyczne  z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomości oraz szacowania nieruchomości. Jest absolwentką kilku studiów podyplomowych (m.in. zarządzanie zasobami ludzkimi, praktyczna psychologia kierowania i negocjacji ). Z wykształcenia prawnik oraz administratywista.  Zdobyte przez wiele lat doświadczenie w firmach korporacyjnych przekłada z dużym sukcesem na lokalny rynek nieruchomości. Jej zdaniem, najtrudniejszy klient, to w konsekwencji najlepszy i najbardziej lojalny klient, a współpraca z nim to wielkie wyzwanie. Bardzo ważny jest dla niej rozwój osobisty, bo wie że dzięki niemu osiąga zamierzone cele i realizuje marzenia. Jej ulubione  motto: `Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu`-Napoleon Bonaparte. Prywatnie wielka entuzjastka sportu i psów rasy bokser.

MICHAŁ NOWAKOWSKI -specjalista zajmujący się zawodowo marketingiem, zarządzeniem marką, reklamą, public relations. Odpowiedzialność, skrupulatność, wytrwałość oraz zapał do tego czym się zajmuje sprawiają, że szybko  osiąga wyznaczone cele. Człowiek otwarty i szczery, niesamowicie lubiany przez otoczenie, bardzo łatwo nawiązujący kontakty. Zdecydowanie bardziej ceni wiedzę zdobytą w praktyce od wiedzy teoretycznej. Posiada olbrzymie pokłady cierpliwości, która pozwala chłodnym okiem spojrzeć na wszystko i rozwiązać najtrudniejsze problemy. Jest wielkim miłośnikiem dobrej kuchni, jak przyznają wszyscy, którzy go znają ,doskonale gotuje. W wolnych chwilach uwielbia spacery z ukochanymi psami.

OFERUJEMY profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa:

-obsługę transakcji sprzedaży i kupna mieszkań, domów, lokali, biur, hal magazynowych i produkcyjnych oraz działek i gruntów;

-szeroką reklamę nieruchomości

-usługi doradztwa  w zakresie rynku nieruchomości,

-pomoc w uzyskaniu dostępu do finansowania zakupu nieruchomości.

GWARANTUJEMY bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne doradztwo, opiekę nad klientem od początku do końca transakcji, udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu oraz umowy przedwstępnej.

NASZYM GŁÓWNYM CELEM jest indywidualne i profesjonalne podejście do każdego naszego klienta, służenie mu pomocą w realizacji transakcji, załatwienie dla niego wszelkich formalności związanych z obrotem nieruchomościami na rynku.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo mgr  MAŁGORZATA ANNA NOWAKOWSKA -licencja zawodowa nadana przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej nr 16249 oraz licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 16249

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY